Kızlar İçin Beach Spa Oyunları

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 31 MB
  • Version 1.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Purple Studio
Kız çocuklarının güzellik sırlarını öğreneceği bu oyunu siz de çok beğeneceksiniz.

  Cilt bakımı, güzellik, makyaj bu kavramlar söylenin akla ilk gelen bayanlar olur. Bu oyun da bu mantık ile yola çıkılarak kız çocuklarına hazırlanmıştır. Onların eğlenceli zaman geçirmesi, kendilerini mutlu hissetmeleri ve daha pek çok faydalı durumu yaşamaları için bu oyun bulunmaz bir fırsattır. Her yönü ile ilgi çeken bu oyun kız çocukları için oldukça eğlenceli olacak. Çocukların oynamaktan hoşlandığı bazı oyunlar vardır, kız çocukları da bu gibi oyunlar zevkle oynarlar. Bu sebeple çocukların etkileyeceği bu oyunun içine pek çok güzel özellik yerleştirilmiştir. Harika özelliklere sahip olan bu oyun sanal alemde de oldukça yoğun ilgi görmektedir. Her yönü ile kız çocuklarını mutlu edecek bu oyunun içinde spa salonu, bakım merkezi bulunmaktadır.

 Kız çocukları bu oyunu oynarken gerçek yaşamdan kopabilir. Çünkü bu oyun o kadar eğlenceli ki çocukları kendi içine almayı başaracak ve oyunun içinde dolanmalarına fırsat verecek. 

 Siz de çocukların kendilerini iyi hissetmelerini sağlamak istiyorsanız bu mükemmel oyunu hemen şimdi indirmelisiniz. Bunun için yapmanız gereken şey oyunu indir butonuna basmak. Kız çocuklarını mutlu edecek olan bu harika oyun onların gelişimlerini de olumlu yönde etkileyecek. 

Kızlar İçin Beach Spa Oyunları indir